Zestaw głośnomówiący Sync10-M 77P34AA
- Kontrola dźwięku: Regulacja głośności
- Złącza: 1 x USB
- Wymiary:
18.2 x 8.9 x 3.3 cm
- Pełna specyfikacja
Natychmiastowa sala konferencyjna
Zamień swoje domowe biuro w salę konferencyjną. Uniwersalny zestaw głośnomówiący Poly Sync 10 USB zapewnia wysokiej jakości dźwięk, który doskonale nadaje się do odtwarzania głosu i muzyki. Układ dwóch mikrofonów redukuje hałas otoczenia, zapewniając lepszą jakość połączeń konferencyjnych.
Prosty w użyciu
Przyjazna dla użytkownika, bezproblemowa obsługa zapewniająca pewność, że Twoje rozmowy będą przebiegać sprawnie. Łatwe w obsłudze dotykowe elementy sterujące, wyraźne wskaźniki LED i wyraźny, jasny pasek świetlny stanu połączenia.
Działa tak jak Ty
Ten trwały i oszczędzający miejsce zestaw głośnomówiący odporny na kurz i wodę o stopniu ochrony IP64 to Twój styl pracy. Bezproblemowo korzystaj ze swoich ulubionych aplikacji do współpracy i zwolnij miejsce na stole dzięki smukłej, dynamicznej konstrukcji.
Słuchaj i bądź słyszany
Dynamiczny dźwięk, który sprawia, że połączenia konferencyjne są płynne i wyraźne. Zestaw dwóch mikrofonów eliminuje hałas otoczenia podczas rozmowy. Dźwięk w trybie pełnego dupleksu umożliwia jednoczesne rozmowy, dzięki czemu wszyscy uczestnicy rozmowy mogą być słyszani.
| Waga | 349 kg |
|---|---|
| Wymiary | 42 x 96 x 200 cm |
Specyfikacja techniczna
| Producent | POLY |
|---|---|
| Kontrola dźwięku | Regulacja głośności |
| Złącza | 1 x USB |
| Wymiary | 18.2 x 8.9 x 3.3 cm |
| Waga | 280 |
| Akcesoria w zestawie |
|
| Oznaczenia | |
| Technologie | Redukcja szumów |
| Kolor | Szary |
| Wysyłka | Przedpłata | Płatność gotówką przy odbiorze |
|---|---|---|
| Kurier DPD | 5,00 zł | 10,00 zł |