Zestaw głośnomówiący Sync 60 Microsoft Teams 77P41AA
- Złącza: 1 x USB (Type C)
- Kontrola dźwięku: Odbieranie/Wyciszanie połączenia
- Funkcje bluetooth: HFP (Hands-Free Profile)
- Pełna specyfikacja
Telefon konferencyjny Poly Sync 60, zatwierdzony do współpracy z aplikacją Microsoft Teams (77P41AA)
Wysokiej jakości, mocny dźwięk
Każdy zasługuje na to, by usłyszeć całe spotkanie głośno i wyraźnie. Ten inteligentny telefon konferencyjny wypełnia sale konferencyjne niezwykłym dźwiękiem, dzięki dwóm potężnym głośnikom. Z kolei sześć mikrofonów skupiających się na głosach, a nie na hałasie, sprawi, że będzie Cię słychać.
Świetny dźwięk w połączeniu z inteligentnymi pomysłami
Zabierz się do pracy i słuchaj wyraźnych głosów, dzięki inteligentnemu telefonowi konferencyjnemu, przeznaczonemu do sal konferencyjnych, z dźwiękiem o wyjątkowej jakości Poly. Dwa głośniki i zestaw sześciu mikrofonów zapewniają każdemu możliwość zabrania głosu, jednocześnie eliminując echo i hałas.
Zaczynajmy
Użytkownicy mogą korzystać z łatwej łączności wraz z preferowanym przez nich sposobem pracy: łączyć się bezprzewodowo przez Bluetooth lub przewodowo przez USB-A/USB-C. Wbudowane wejście USB na kamerę wideo sprawia natomiast, że przejście z połączenia audio do połączenie wideo jest niezwykle łatwe.
Zestaw sześciu mikrofonów
Bierz udział w rozmowach konferencyjnych bez hałasu z zewnątrz i czynników rozpraszających. Zestaw sześciu mikrofonów koncentruje się na Twoim głosie, a nie na hałasie pochodzącym z otoczenia.
Dźwięk w trybie pełnego dupleksu
Współpraca staje się trudna, gdy w rozmowie dominuje jeden głos. Dźwięk w trybie pełnego dupleksu sprawia, że jednoczesne rozmowy są dziecinnie proste.
Klarowność dźwięku
Wyraźniejsze rozmowy, naturalny głos i głębokie brzmienie tonów niskich - zapewnij sobie to wszystko, dzięki systemowi bass-reflex i dwóm pasywnym przetwornikom.
Stały poziom głosu
Bycie częścią połączenia konferencyjnego staje się trudne, gdy uczestniczą w nim różni prelegenci. Model Poly Sync 60 oferuje adaptacyjną kontrolę wzmocnienia, zapewniającą stały poziom głosu, nawet jeśli prelegent stoi daleko od urządzenia.
Proste rozwiązanie dla działu IT
Wystarczy wdrożyć - bez nowego interfejsu do nauki - by zespoły mogły korzystać z własnych urządzeń i sprawdzonych narzędzi do współpracy. Zdalne zarządzanie urządzeniami za pomocą oprogramowania Poly Lens ułatwia działowi IT śledzenie zapasów i wdrażanie aktualizacji.
Certyfikat potwierdzający zgodność z Microsoft Teams
Certyfikat potwierdzający pełną zgodność z Microsoft Teams wzbogaca obsługę tej aplikacji m.in. dzięki przyciskowi zapewniającemu natychmiastowy dostęp do niej.
| Waga | 1920 kg |
|---|---|
| Wymiary | 470 x 55 x 240 cm |
Specyfikacja techniczna
| Producent | POLY |
|---|---|
| Złącza | 1 x USB (Type C) |
| Kontrola dźwięku | Odbieranie/Wyciszanie połączenia |
| Funkcje bluetooth | HFP (Hands-Free Profile) |
| Zasięg | 30 |
| Wymiary | 3,7 x 11,6 x 39,4 cm |
| Waga | 1 |
| Pozostałe parametry |
|
| Funkcje specjalne |
|
| Oznaczenia | |
| Bluetooth | 5.1 |
| Technologie | Redukcja szumów |
| Kolor | Szary |
| Wysyłka | Przedpłata | Płatność gotówką przy odbiorze |
|---|---|---|
| Kurier DPD | 5,00 zł | 10,00 zł |