garnki
Zestaw garnków LT1110
- Średnica: 16
- Mycie w zmywarce: Tak
- Separator:
Rondel 1.6 l
- Pełna specyfikacja
Status: Brak na stanie
200,71 zł / szt
246,87 zł brutto
Specyfikacja techniczna
| Producent | Lamart |
|---|---|
| Średnica | 16 |
| Mycie w zmywarce | Tak |
| Separator | Rondel 1.6 l |
| Do kuchni | Indukcyjnej |
| Pokrywka | Tak |
| Wskaźnik temperatury | Nie |
| Wymiary | 16 x 9,5 cm |
| Pojemność | 1.6 |
| Typ | Rondel |
| Oznaczenia | |
| Kolor | Stalowy |
| Waga | 5000 kg |
|---|---|
| Wymiary | 280 x 200 x 520 cm |
| Wysyłka | Przedpłata | Płatność gotówką przy odbiorze |
|---|---|---|
| Kurier DPD | 5,00 zł | 10,00 zł |