figurki
Zestaw figurek niebieski
- Bezpieczeństwo:
OSTRZEŻENIE!: Przeznaczone dla dzieci w wieku ponad 12 miesięcy. Zabawkę należy myć pod bieżącą wodą z użyciem mydła dla dzieci. Proszę usunąć wszystkie elementy opakowania przed podaniem zabawki dziecku. Zachowuje się prawo do zmiany kolorów i szczegó
- Nr katalogowy:
04490
- Płeć: Dziewczynki
- Pełna specyfikacja
Status: W magazynie
Dostępność: 20 w magazynie
19,68 zł / szt
24,21 zł brutto
Zestaw figurek niebieski
- Zestaw z 4 figurkami LENA: lekarza, strażaka, policjanta i pracownika budowlanego.
- Kompatybilny z liniami pojazdów TRUXX.
- Figurki wewnątrz i na zewnątrz odpowiednie dla dzieci od 12 miesiąca życia.
- Zapakowany w kolorowe pudełko ekspozycyjne.
- Wyprodukowane w Europie. Certyfikat TÜV.
| Waga | 99 kg |
|---|---|
| Wymiary | 55 x 185 x 105 cm |
Specyfikacja techniczna
| Producent | Lena |
|---|---|
| Bezpieczeństwo | OSTRZEŻENIE!: Przeznaczone dla dzieci w wieku ponad 12 miesięcy. Zabawkę należy myć pod bieżącą wodą z użyciem mydła dla dzieci. Proszę usunąć wszystkie elementy opakowania przed podaniem zabawki dziecku. Zachowuje się prawo do zmiany kolorów i szczegó |
| Nr katalogowy | 04490 |
| Płeć | Dziewczynki |
| Produkt na baterie | Nie |
| Baterie w zestawie | Nie |
| Wariant | Figurka |
| Pozostałe parametry | Wymiary opakowania: 18 x 5 x 10 cm |
| Akcesoria w zestawie | 4 x Figurka |
| Wysokość | 8 |
| Wymagania wiekowe | 12 |
| Typ | Inne |
| Zasilanie | Nie dotyczy |
| Oznaczenia |
| Wysyłka | Przedpłata | Płatność gotówką przy odbiorze |
|---|---|---|
| Kurier DPD | 5,00 zł | 10,00 zł |