figurki
Zestaw farma z traktorem
- Rodzaj: Zestawy
- Produkt na baterie: Tak
- Nr katalogowy:
180668
- Pełna specyfikacja
Status: W magazynie
Dostępność: 7 w magazynie
45,00 zł / szt
55,35 zł brutto
W zestawie: traktor wym. 15 x 9 x 9 cm, przyczepa-cysterna, obora, dwie krowy, figurka rolnika, drzewo wys. 15 cm; funkcje: naciśnięcie przycisków na traktorze aktywuje dźwięki odpalania silnika, trąbienia i cofania, efekty świetlne.
| Waga | 555 kg |
|---|---|
| Wymiary | 155 x 175 x 425 cm |
Specyfikacja techniczna
| Producent | Artyk |
|---|---|
| Rodzaj | Zestawy |
| Produkt na baterie | Tak |
| Nr katalogowy | 180668 |
| Płeć | Dziewczynki |
| Baterie w zestawie | Tak |
| Serial TV/Film kinowy | Nie |
| Pozostałe parametry | Wymiary opakowania: 42,5 x 15,8 x 17,5 cm |
| Akcesoria w zestawie |
|
| Wysokość | 9 |
| Wymagania wiekowe | 3 |
| Długość | 15 |
| Szerokość | 9 |
| Materiał | Tworzywo sztuczne |
| Zasilanie | Bateria AG13 |
| Oznaczenia | |
| Kolor | Wielokolorowy |
| Wysyłka | Przedpłata | Płatność gotówką przy odbiorze |
|---|---|---|
| Kurier DPD | 5,00 zł | 10,00 zł |