kosmetyki
Zestaw farb do twarzy i tatuaży
- Nr katalogowy:
STN5331
- Płeć: Dziewczynki
- Rodzaj: Makijaż
- Pełna specyfikacja
Status: Brak na stanie
27,99 zł / szt
34,43 zł brutto
Zestaw farb do twarzy i tatuaży
Zestaw do malowania twarzy, idealny na imprezę dla dzieci. Każdy animator bez problemu stworzy piękny tatuaż, dzięki dołączonym szablonom oraz brokatowym tatuażom.
| Waga | 143 kg |
|---|---|
| Wymiary | 35 x 200 x 250 cm |
Specyfikacja techniczna
| Producent | Stnux |
|---|---|
| Nr katalogowy | STN5331 |
| Płeć | Dziewczynki |
| Rodzaj | Makijaż |
| Waga | 143 |
| Pozostałe parametry | Wmiary opakowania: 20 x 24,5 x 3,5 cm |
| Akcesoria w zestawie |
|
| Wymagania wiekowe | 6 |
| Oznaczenia | |
| Kolor | Wielokolorowy |
| Wysyłka | Przedpłata | Płatność gotówką przy odbiorze |
|---|---|---|
| Kurier DPD | 5,00 zł | 10,00 zł |