edukacyjne
Zestaw edukacyjny Wykopaliska - Robaczki
- Nr katalogowy:
3397
- Płeć: Dziewczynki
- Obszar: Edukacyjne
- Pełna specyfikacja
Status: Brak na stanie
34,99 zł / szt
43,04 zł brutto
Zestaw edukacyjny Wykopaliska - Robaczki
Przekop się przez ten gipsowy kamień, aby odkryć garść przerażających pełzających robaków.
Użyj narzędzi dostarczonych do zestawu , aby rozpocząć kopanie.
Sprawdź, czy możesz wykopać świecące w ciemności robaki!
Dzieci mogą położyć owady na kartach z okazami i dowiedzieć się o nich kilku ciekawych faktów.
Specyfikacja techniczna
| Producent | 4m |
|---|---|
| Nr katalogowy | 3397 |
| Płeć | Dziewczynki |
| Obszar | Edukacyjne |
| Produkt na baterie | Nie |
| Baterie w zestawie | Nie |
| Rodzaj | Mały archeolog |
| Pozostałe parametry | Wymiary opakowania: 17 x 22 x 6 cm |
| Wymagania wiekowe | 5 |
| Materiał | Tworzywo sztuczne |
| Zasilanie | Nie dotyczy |
| Oznaczenia |
| Waga | 600 kg |
|---|---|
| Wymiary | 60 x 170 x 215 cm |
| Wysyłka | Przedpłata | Płatność gotówką przy odbiorze |
|---|---|---|
| Kurier DPD | 5,00 zł | 10,00 zł |