edukacyjne
Zestaw edukacyjny Rami Code
- Nr katalogowy:
040-1015
- Płeć: Dziewczynki
- Obszar: Edukacyjne
- Pełna specyfikacja
Status: W magazynie
Dostępność: 1 w magazynie
112,00 zł / szt
137,76 zł brutto
Zestaw edukacyjny Rami Code.
Rami to oryginalny produkt edukacyjny, dzięki któremu dziecko nauczy się podstaw programowania w systemie 0-1. Zabawka stymuluje rozwój kreaatywnego myślenia i rozwiązywania problemów z użyciem logicznego myślenia. Edukacyjny aspekt polega na rozdzieleniu większego problemu na mniejszy, który jest możliwy do rozwiązania. W przypadki Rami polega to na doprowadzeniu pojedynczej kolorowej kulki do odpowiedniej zapadki, przesuwając odpowiednie dźwignie.
| Waga | 1155 kg |
|---|---|
| Wymiary | 70 x 425 x 360 cm |
Specyfikacja techniczna
| Producent | Quercetti |
|---|---|
| Nr katalogowy | 040-1015 |
| Płeć | Dziewczynki |
| Obszar | Edukacyjne |
| Rodzaj | Zestawy naukowe |
| Produkt na baterie | Nie |
| Baterie w zestawie | Nie |
| Pozostałe parametry | Wymiary opakowania: 42 x 35 x 7 cm |
| Wymagania wiekowe | 4 |
| Zasilanie | Nie dotyczy |
| Oznaczenia |
| Wysyłka | Przedpłata | Płatność gotówką przy odbiorze |
|---|---|---|
| Kurier DPD | 5,00 zł | 10,00 zł |