edukacyjne
Zestaw edukacyjny Pudełkowy robot
- Nr katalogowy:
3389
- Płeć: Dziewczynki
- Obszar: Edukacyjne
- Pełna specyfikacja
Status: Brak na stanie
31,99 zł / szt
39,35 zł brutto
Pudełkowy Robot
Zmień puste pudełka w sprytnego eko robota. Spraw, by się poruszał, skakał, stąpał oraz jeździł!
Specyfikacja techniczna
| Producent | 4m |
|---|---|
| Nr katalogowy | 3389 |
| Płeć | Dziewczynki |
| Obszar | Edukacyjne |
| Rodzaj | Roboty |
| Pozostałe parametry | Wymiary opakowania: 17 x 22 x 6 cm |
| Akcesoria w zestawie |
|
| Pozostałe informacje | Wymagane, a niedołączone:
|
| Wymagania wiekowe | 8 |
| Oznaczenia |
| Waga | 289 kg |
|---|---|
| Wymiary | 60 x 173 x 215 cm |
| Wysyłka | Przedpłata | Płatność gotówką przy odbiorze |
|---|---|---|
| Kurier DPD | 5,00 zł | 10,00 zł |