zrób to sam
Zestaw do tworzenia bransoletek
- Bezpieczeństwo:
- Każdorazowo, przed podaniem dziecku zabawki, należy sprawdzić jej czystość i jakość.
- Przed pierwszym użytkowaniem, umyj zabawkę używając gąbki i mydła.
- Opakowanie nie jest zabawką, nie udostępniać do zabawy. Przed podaniem dzieck
- Nr katalogowy:
125633
- Płeć: Dziewczynki
- Pełna specyfikacja
Status: Brak na stanie
27,70 zł / szt
34,07 zł brutto
Zestaw do tworzenia bransoletek
Zachęć swoje dziecko do rozwijania kreatywności i zdolności manualnych dzięki zestawowi do tworzenia bransoletek.
To doskonała zabawka, która pozwoli na tworzenie unikalnych, spersonalizowanych bransoletek, które będą cieszyć oko i dodawać blasku każdemu strojowi.
Specyfikacja techniczna
| Producent | ASKATO |
|---|---|
| Bezpieczeństwo |
|
| Nr katalogowy | 125633 |
| Płeć | Dziewczynki |
| Obszar | Robótki ręczne |
| Rodzaj | Biżuteria i ozdoby |
| Pozostałe parametry | Wymiary opakowania: 30 x 4.5 x 23 cm |
| Wymagania wiekowe | 5 |
| Materiał | Metal |
| Oznaczenia | |
| Kolor | Wielokolorowy |
| Waga | 190 kg |
|---|---|
| Wymiary | 45 x 300 x 230 cm |
| Wysyłka | Przedpłata | Płatność gotówką przy odbiorze |
|---|---|---|
| Kurier DPD | 5,00 zł | 10,00 zł |