zrób to sam
Zestaw do tworzenia bransoletek
- Bezpieczeństwo:
- Każdorazowo, przed podaniem dziecku zabawki, należy sprawdzić jej czystość i jakość.
- Przed pierwszym użytkowaniem, umyj zabawkę używając gąbki i mydła.
- Opakowanie nie jest zabawką, nie udostępniać do zabawy. Przed podaniem dzieck
- Nr katalogowy:
116105
- Płeć: Dziewczynki
- Pełna specyfikacja
Status: W magazynie
Dostępność: 17 w magazynie
19,00 zł / szt
23,37 zł brutto
Zestaw do tworzenia bransoletek
Zestaw do stworzenia bransoletek z charmsami i naszyjników.
Piękne błyszczące bransoletki z kolorowymi charmsami o różnych kształtach będzie super ozdobą na rączce dziewczynki.
Do tego można stworzyć pasujący naszyjnik, który uzupełni stylizację.
Dziecko podczas zabawy rozbudza własną wyobraźnie oraz ćwiczy swoje zdolności manulane.
- Zestaw zawiera: 3 bransoletki, 2 naszyjniki, charmsy, koraliki
- wymiary opakowania: 33.5 x 4.5 x 25 cm
- wiek 5+
Specyfikacja techniczna
| Producent | ASKATO |
|---|---|
| Bezpieczeństwo |
|
| Nr katalogowy | 116105 |
| Płeć | Dziewczynki |
| Obszar | Robótki ręczne |
| Rodzaj | Biżuteria i ozdoby |
| Waga | 0.27 |
| Pozostałe parametry | Wymiary opakowania: 33.5 x 4.5 x 25 cm |
| Wymagania wiekowe | 5 |
| Materiał | Tworzywo sztuczne |
| Oznaczenia | |
| Kolor | Wielokolorowy |
| Waga | 225 kg |
|---|---|
| Wymiary | 45 x 335 x 250 cm |
| Wysyłka | Przedpłata | Płatność gotówką przy odbiorze |
|---|---|---|
| Kurier DPD | 5,00 zł | 10,00 zł |