kosmetyki
Zestaw do makijażu WoW Generation paleta
- Bezpieczeństwo:
Ten produkt nie jest zabawką.
- Nr katalogowy:
WOW00098
- Płeć: Dziewczynki
- Pełna specyfikacja
Status: Brak na stanie
24,90 zł / szt
30,63 zł brutto
WoW Generation Paletka do makijażu 16 kolorów
WOW Generation paletka kolorów do Make'upu: przećwicz wszystkie techniki makijażu i zostań profesjonalną wizażystką.
Odważ się na makijaż i pozwól zabłysnąć swojej kreatywności! Zdobądź WOW Generation Make Up Palette już teraz.
| Waga | 218 kg |
|---|---|
| Wymiary | 15 x 150 x 180 cm |
Specyfikacja techniczna
| Producent | Kids Euroswan |
|---|---|
| Bezpieczeństwo | Ten produkt nie jest zabawką. |
| Nr katalogowy | WOW00098 |
| Płeć | Dziewczynki |
| Rodzaj | Makijaż |
| Pozostałe parametry | Wymiary opakowania: 15 x 18 x 1,5 cm |
| Wymagania wiekowe | 6 |
| Oznaczenia | |
| Kolor | Wielokolorowy |
| Wysyłka | Przedpłata | Płatność gotówką przy odbiorze |
|---|---|---|
| Kurier DPD | 5,00 zł | 10,00 zł |