Promocje zabawek
Zestaw do makijażu
- Bezpieczeństwo:
- Ostrzeżenie: Nieodpowiednie dla dzieci w wieku poniżej 3 lat. Ryzyko połknięcia lub przedostania się do górnych dróg oddechowych małych elementów. Unikać kontaktu zabawki lub jej elementów z górnymi drogami oddechowymi. Zestaw jest polecany do zab
- Nr katalogowy:
007260
- Płeć: Dziewczynki
- Pełna specyfikacja
Status: W magazynie
Dostępność: 3 w magazynie
15,00 zł / szt
18,45 zł brutto
Zestaw do makijażu
Zostań wizażystką i eksperymentuj z barwami. Zaskocz przyjaciół swoim odmienionym wyglądem, mieszaj kolory cieni do powiek i błyszczyków. Z tym zestawem z łatwością pomalujesz usta, powieki oraz policzki, natomiast jego składniki są delikatne dla skóry i łatwo się z niej zmywają. Masa zabawy sprawi, że zestaw do makijażu będzie doskonałym wyborem dla dorastającej dziewczynki. To świetna zabawa!
| Waga | 250 kg |
|---|---|
| Wymiary | 70 x 270 x 360 cm |
Specyfikacja techniczna
| Producent | Madej |
|---|---|
| Bezpieczeństwo |
|
| Nr katalogowy | 007260 |
| Płeć | Dziewczynki |
| Rodzaj | Makijaż |
| Pozostałe parametry | Wymiary opakowania: 36 x 26 x 7 cm |
| Wymagania wiekowe | 3 |
| Oznaczenia | |
| Kolor | Wielokolorowy |
| Wysyłka | Przedpłata | Płatność gotówką przy odbiorze |
|---|---|---|
| Kurier DPD | 5,00 zł | 10,00 zł |