zrób to sam
Zestaw Crochet Studio Bukiet
- Nr katalogowy:
STN9612
- Płeć: Dziewczynki
- Obszar: Robótki ręczne
- Pełna specyfikacja
Status: Brak na stanie
19,99 zł / szt
24,59 zł brutto
Zestaw Crochet Studio Bukiet
Zestaw Crochet Studio od ToysInn, to idealna propozycja dla miłośników kreatywnego relaksu i szydełkowania. W zestawie znajdują się wszystkie niezbędne elementy potrzebne do wykonania pięknego bukietu. Kwiaty będą oryginalną dekoracją wnętrza lub początkiem nowej pasji.
| Waga | 255 kg |
|---|---|
| Wymiary | 55 x 210 x 250 cm |
Specyfikacja techniczna
| Producent | Stnux |
|---|---|
| Nr katalogowy | STN9612 |
| Płeć | Dziewczynki |
| Obszar | Robótki ręczne |
| Rodzaj | Tkanie, haft, szydełkowanie |
| Pozostałe parametry | Wymiary opakowania: 26 x 21 x 6 cm |
| Akcesoria w zestawie |
|
| Wymagania wiekowe | 12 |
| Materiał | Tworzywo sztuczne |
| Oznaczenia | |
| Kolor | Wielokolorowy |
| Wysyłka | Przedpłata | Płatność gotówką przy odbiorze |
|---|---|---|
| Kurier DPD | 5,00 zł | 10,00 zł |