garnki
Zestaw 5 garnków TrueFlow
- Średnica: 24
- Mycie w zmywarce: Tak
- Separator:
Garnek wysoki 24 cm
- Pełna specyfikacja
Status: W magazynie
Dostępność: 30 w magazynie
819,46 zł / szt
1 007,94 zł brutto
Zestaw 5 garnków TrueFlow
Gotowanie jest jeszcze przyjemniejsze: 5-częściowy zestaw garnków z serii ZWILLING TrueFlow każdego dnia zachwyca wysoką jakością i sprytnymi funkcjami. Wysokiej jakości stal nierdzewna 18/10 jest higieniczna i pozbawiona smaku, energooszczędne dno wielowarstwowe Sigma Classic+ idealnie rozprowadza ciepło, a szczelnie zamykająca się pokrywa ma praktyczną funkcję wylewania. Trzy niskie garnki w różnych rozmiarach, garek wysoki i rondel wchodzące w skład zestawu są oczywiście przystosowane do mycia w zmywarce i kompatybilne ze wszystkimi rodzajami kuchenek również indukcyjnymi.
- Koniec z dodatkowym sitem wszystkie naczynia z zestawu umożliwiają szybkie i nieskomplikowane wylewanie wody dzięki zintegrowanej funkcji sitka w pokrywie
- Dokładnie dopasowana i szczelnie przylegająca szklana pokrywa zapewnia energooszczędne gotowanie
- Szeroka krawędź garnków zapewnia bezpieczne i precyzyjne nalewanie
- Zintegrowana miarka wewnątrz ułatwia pomiar bezpośrednio w naczyniu
- Wysokiej jakości stal nierdzewna 18/10 jest szczególnie higieniczna, wytrzymała, odporna na zarysowania i nadaje się do mycia w zmywarce
- Nadaje się do przygotowania pysznych potraw w piekarniku (do 200°C)
- Wielowarstwowe dno Sigma Classic+ pomaga w energooszczędnym gotowaniu dzięki optymalnemu rozprowadzaniu ciepła
| Waga | 9200 kg |
|---|---|
| Wymiary | 265 x 465 x 360 cm |
Specyfikacja techniczna
| Producent | Zwilling |
|---|---|
| Średnica | 24 |
| Mycie w zmywarce | Tak |
| Separator | Garnek wysoki 24 cm |
| Do kuchni | Gazowej |
| Pokrywka | Tak |
| Powłoka | Stal nierdzewna |
| Pojemność | 6 |
| Materiał | Stal nierdzewna |
| Typ | Garnek |
| Oznaczenia | |
| Kolor | inox |
| Wysyłka | Przedpłata | Płatność gotówką przy odbiorze |
|---|---|---|
| Kurier DPD | 5,00 zł | 10,00 zł |