żelazka
Żelazko Virtuo FV1711 1800W
- Moc: 1800
- Stopa: Ceramiczna
- Prasowanie w pionie: Tak
- Pełna specyfikacja
Status: Brak na stanie
51,34 zł / szt
63,15 zł brutto
Żelazko Virtuo FV1711
Żelazko Virtuo to szybkie i łatwe prasowanie na co dzień z gwarancją doskonałych rezultatów. Kompaktowe rozmiary w połączeniu z ergonomicznym przyciskiem wyzwalającym parę i nieprzywierającą stopą sprawiają, że prasowanie staje się prostsze niż kiedykolwiek. Moc 1800 W zapewnia błyskawiczne efekty, a uderzenie pary 80 g/min. usuwa nawet najbardziej oporne zagniecenia.
Specyfikacja techniczna
| Producent | Tefal |
|---|---|
| Moc | 1800 |
| Stopa | Ceramiczna |
| Prasowanie w pionie | Tak |
| Strumień pary | 24 |
| Uderzenie pary | 80 |
| Pojemność zbiornika na wodę | 200 |
| Funkcje | Prasowanie z użyciem pary |
| Wymiary | 15,7 x 13 x 29,3 cm |
| Waga | 1.3 |
| Długość przewodu | 1.6 |
| Typ | Parowe |
| Oznaczenia | |
| Kolor | Niebieski |
| Waga | 1225 kg |
|---|---|
| Wymiary | 130 x 290 x 160 cm |
| Wysyłka | Przedpłata | Płatność gotówką przy odbiorze |
|---|---|---|
| Kurier DPD | 5,00 zł | 10,00 zł |