mobilne
Zegarki Walkie Talkie
- Bezpieczeństwo:
Należy zdjąć opakowanie przed oddaniem zabawki do rąk dziecka. Należy zachować opakowanie/ulotkę/etykietę, gdyż zawiera ważne informacje.
- Produkt na baterie: Tak
- Płeć: Chłopcy
- Pełna specyfikacja
Status: Brak na stanie
49,90 zł / szt
61,38 zł brutto
Zegarki Walkie Talkie o zasięgu do 300m.
Specyfikacja techniczna
| Producent | Artyk |
|---|---|
| Bezpieczeństwo | Należy zdjąć opakowanie przed oddaniem zabawki do rąk dziecka. Należy zachować opakowanie/ulotkę/etykietę, gdyż zawiera ważne informacje. |
| Produkt na baterie | Tak |
| Płeć | Chłopcy |
| Nr katalogowy | 169014 |
| Rodzaj | Zegarek |
| Pozostałe parametry | Wymiary opakowania: 30 x 18 x 4 cm |
| Akcesoria w zestawie | 2 zegarki |
| Pozostałe informacje | Powierzchnię zewnętrzną należy czyścić suchą, czystą miękką ściereczką. Zdjęcie ma charakter poglądowy, produkt może nieznacznie różnić się od prezentowanego na fotografii. INSTRUKCJA UŻYTKOWANIA: 1. Po zamontowaniu baterii zgodnie z rysunkiem |
| Wymagania wiekowe | 5 |
| Zasilanie | Bateria |
| Oznaczenia | |
| Kolor | czarny, Żółty |
| Waga | 170 kg |
|---|---|
| Wymiary | 40 x 180 x 300 cm |
| Wysyłka | Przedpłata | Płatność gotówką przy odbiorze |
|---|---|---|
| Kurier DPD | 5,00 zł | 10,00 zł |