zegarki i budziki
Zegarek LED Super Mario
- Produkt na baterie: Tak
- Nr katalogowy:
GSM4236
- Płeć: Dziewczynki
- Pełna specyfikacja
Status: W magazynie
Dostępność: 23 w magazynie
28,00 zł / szt
34,44 zł brutto
Kids Euroswan, Super Mario, Zegarek LED z kalendarzem
Zegarek cyfrowy LED to wyjątkowo atrakcyjny prezent dla Twojego dziecka. Taki prezent będzie doskonałą okazją by się uczyć i bawić poznając tajniki czasu.
| Waga | 40 kg |
|---|---|
| Wymiary | 30 x 75 x 160 cm |
Specyfikacja techniczna
| Producent | Kids Euroswan |
|---|---|
| Produkt na baterie | Tak |
| Nr katalogowy | GSM4236 |
| Płeć | Dziewczynki |
| Baterie w zestawie | Tak |
| Rodzaj | Zegarek |
| Marka | Super Mario |
| Wymiary | 21,5 x 0,5 x 3,5 cm |
| Waga | 24 |
| Wymagania wiekowe | 4 |
| Materiał | PVC |
| Zasilanie | Bateria CR2032 |
| Oznaczenia | |
| Kolor | Wielokolorowy |
| Wysyłka | Przedpłata | Płatność gotówką przy odbiorze |
|---|---|---|
| Kurier DPD | 5,00 zł | 10,00 zł |