zegarki i budziki
Zegarek cyfrowy Super Mario
- Produkt na baterie: Tak
- Nr katalogowy:
GSM4234
- Płeć: Dziewczynki
- Pełna specyfikacja
Status: W magazynie
Dostępność: 30 w magazynie
18,00 zł / szt
22,14 zł brutto
Kids Euroswan, Super Mario, Zegarek LED z kalendarzem
Zegarek cyfrowy LED to wyjątkowo atrakcyjny prezent dla Twojego dziecka. Taki prezent będzie doskonałą okazją by się uczyć i bawić poznając tajniki czasu.
| Waga | 25 kg |
|---|---|
| Wymiary | 15 x 100 x 280 cm |
Specyfikacja techniczna
| Producent | Kids Euroswan |
|---|---|
| Produkt na baterie | Tak |
| Nr katalogowy | GSM4234 |
| Płeć | Dziewczynki |
| Baterie w zestawie | Tak |
| Rodzaj | Zegarek |
| Marka | Super Mario |
| Wymiary | 22 x 1,2 x 3,5 cm |
| Waga | 14.5 |
| Wymagania wiekowe | 4 |
| Materiał | PVC |
| Zasilanie | Bateria CR2032 |
| Oznaczenia | |
| Kolor | Wielokolorowy |
| Wysyłka | Przedpłata | Płatność gotówką przy odbiorze |
|---|---|---|
| Kurier DPD | 5,00 zł | 10,00 zł |