zegarki i budziki
Zegarek cyfrowy Spiderman
- Produkt na baterie: Tak
- Płeć: Chłopcy
- Nr katalogowy:
SPD4972
- Pełna specyfikacja
Status: Brak na stanie
18,40 zł / szt
22,63 zł brutto
Zegarek cyfrowy Spiderman
Zegarek cyfrowy to wyjątkowo atrakcyjny prezent dla Twojego dziecka. Taki prezent będzie doskonałą okazją by się uczyć i bawić poznając tajniki czasu.
Specyfikacja techniczna
| Producent | Kids Euroswan |
|---|---|
| Produkt na baterie | Tak |
| Płeć | Chłopcy |
| Nr katalogowy | SPD4972 |
| Baterie w zestawie | Tak |
| Marka | Spiderman |
| Rodzaj | Zegarek |
| Wymiary | 22 x 1,2 x 3,5 cm |
| Waga | 14.5 |
| Wymagania wiekowe | 4 |
| Materiał | PVC |
| Zasilanie | Bateria LR41 |
| Oznaczenia | |
| Kolor | Niebieski |
| Waga | 41 kg |
|---|---|
| Wymiary | 50 x 60 x 280 cm |
| Wysyłka | Przedpłata | Płatność gotówką przy odbiorze |
|---|---|---|
| Kurier DPD | 5,00 zł | 10,00 zł |