zegarki i budziki
Zegarek cyfrowy Hello Kitty
- Produkt na baterie: Tak
- Nr katalogowy:
HK50153
- Płeć: Dziewczynki
- Pełna specyfikacja
Status: Brak na stanie
15,00 zł / szt
18,45 zł brutto
Zegarek cyfrowy Hello Kitty
Zegarek cyfrowy to wyjątkowo atrakcyjny prezent dla Twojego dziecka. Taki prezent będzie doskonałą okazją by się uczyć i bawić poznając tajniki czasu.
| Waga | 28 kg |
|---|---|
| Wymiary | 30 x 70 x 290 cm |
Specyfikacja techniczna
| Producent | Kids Euroswan |
|---|---|
| Produkt na baterie | Tak |
| Nr katalogowy | HK50153 |
| Płeć | Dziewczynki |
| Baterie w zestawie | Tak |
| Rodzaj | Zegarek |
| Marka | Hello Kitty |
| Wymiary | 22 x 1,2 x 3,5 cm |
| Waga | 14.5 |
| Wymagania wiekowe | 4 |
| Materiał | PVC |
| Zasilanie | Bateria LR41 |
| Oznaczenia | |
| Kolor | Wielokolorowy |
| Wysyłka | Przedpłata | Płatność gotówką przy odbiorze |
|---|---|---|
| Kurier DPD | 5,00 zł | 10,00 zł |