zegarki i budziki
Zegar ścienny Real Madryt
- Bezpieczeństwo:
Zachowaj opakowanie ponieważ zawiera ono ważne informacje.
- Produkt na baterie: Tak
- Płeć: Chłopcy
- Pełna specyfikacja
Status: Brak na stanie
24,90 zł / szt
30,63 zł brutto
Zegar ścienny Real Madryt to wspaniały prezent dla fanów w każdym wieku. Oficjalny, licencjonowany produkt. Wysoka jakość wykonania i trwałość. Tarcza o średnicy 25cm z dużymi, czytelnymi cyframi zapewnia wygodę użytkowania. Zegar ścienny z logo ulubionego klubu piłkarskiego będzie praktycznym dodatkiem i doskonałą ozdobą wnętrza.
| Waga | 272 kg |
|---|---|
| Wymiary | 40 x 250 x 245 cm |
Specyfikacja techniczna
| Producent | Kids Euroswan |
|---|---|
| Bezpieczeństwo | Zachowaj opakowanie ponieważ zawiera ono ważne informacje. |
| Produkt na baterie | Tak |
| Płeć | Chłopcy |
| Nr katalogowy | RM00001 |
| Baterie w zestawie | Nie |
| Rodzaj | Zegar |
| Marka | Real Madryt |
| Wymiary | Średnica: 25 cm |
| Wymagania wiekowe | 4 |
| Materiał | Tworzywo sztuczne |
| Zasilanie | Baterie/akumulatory AA |
| Oznaczenia | |
| Kolor | Biały |
| Wysyłka | Przedpłata | Płatność gotówką przy odbiorze |
|---|---|---|
| Kurier DPD | 5,00 zł | 10,00 zł |