zegary
Zegar ścienny PG-220 czarny low-noise
- Funkcja drzemki: Nie
- Mechanizm: Kwarcowy
- Budzik: Nie
- Pełna specyfikacja
Status: Brak na stanie
45,23 zł / szt
55,63 zł brutto
- Zegarek kwarcowy z analogowym wyświetlaczem czasu
- Cichy mechanizm zegarowy z pełzającym sekundnikiem
- Duża, biała tarcza z cyframi arabskimi
- Wskazówki godzin, minut i sekund
| Waga | 480 kg |
|---|---|
| Wymiary | 45 x 235 x 260 cm |
Specyfikacja techniczna
| Producent | Hama |
|---|---|
| Funkcja drzemki | Nie |
| Mechanizm | Kwarcowy |
| Budzik | Nie |
| Wymiary | 23,5 cm x 25,5 cm x 4,5 cm |
| Waga | 479 |
| Materiał | 600D |
| Typ | Analogowy |
| Zasilanie | Baterie/akumulatory AA |
| Oznaczenia | |
| Konstrukcja | Ścienny |
| Kolor | czarny |
| Wysyłka | Przedpłata | Płatność gotówką przy odbiorze |
|---|---|---|
| Kurier DPD | 5,00 zł | 10,00 zł |