zasilacze
Zasilacz VX PLUS 750W ATX 12V BOX
- Ilość złącz zas. PCI-E 6+2-pin : 2
- Ilość złącz zas. Floppy: 1
- Ilość złącz zas. 4+4-pin 12V: 1
- Pełna specyfikacja
Status: W magazynie
Dostępność: 1 w magazynie
159,67 zł / szt
196,39 zł brutto
VX PLUS 750
Koncentrując się na dostarczaniu najbardziej opłacalnego zasilacza, VX PLUS pozwala na łatwą instalację, zapewniając jednocześnie niezawodną jakość i doskonałą wydajność, co czyni ten zasilacz idealnym dla początkujących konstruktorów systemów. Jest wyposażony w ulepszony transformator i 12 cm wentylator ze zoptymalizowaną kontrolą prędkości.
| Waga | 1555 kg |
|---|---|
| Wymiary | 95 x 235 x 200 cm |
Specyfikacja techniczna
| Producent | AeroCool |
|---|---|
| Ilość złącz zas. PCI-E 6+2-pin | 2 |
| Ilość złącz zas. Floppy | 1 |
| Ilość złącz zas. 4+4-pin 12V | 1 |
| Pozostałe parametry | Zabezpieczenia:
|
| Ilość złącz zas. MOLEX | 3 |
| Ilość złącz zas. SATA | 4 |
| Zasilacz modularny | Nie |
| Certyfikat 80+ | 80 PLUS |
| Moc zasilacza | 750 W |
| Format | ATX |
| Wentylator | 12 cm |
| PFC | Aktywny |
| Złącze zas. MB | 20 + 4 pin |
| Oznaczenia |
| Wysyłka | Przedpłata | Płatność gotówką przy odbiorze |
|---|---|---|
| Kurier DPD | 5,00 zł | 10,00 zł |