zasilacze
Zasilacz VX PLUS 600W ATX
- Ilość złącz zas. 4-pin 12V : 0
- Ilość złącz zas. PCI-E 6+2-pin : 2
- Ilość złącz zas. Floppy: 0
- Pełna specyfikacja
Status: Brak na stanie
139,67 zł / szt
171,79 zł brutto
Zasilacz VX PLUS 600W ATX
Koncentrując się na dostarczaniu zasilacza o najlepszej wartości, VX PLUS umożliwia łatwą instalację, zapewniając jednocześnie niezawodną jakość i doskonałą wydajność, co czyni go idealnym zasilaczem dla początkujących konstruktorów systemów. Jest wyposażony w ulepszony transformator i 12-centymetrowy wentylator ze zoptymalizowaną termiczną kontrolą prędkości.
- Najlepszy zasilacz dla początkujących konstruktorów systemów
- Kompatybilny z ATX 12V 2.3
- Zmodernizowany transformator pozwala na obsługę ciężkich systemów ładowania 12V
- Potężna pojedyncza linia +12V oferuje kompatybilne wyjście DC
- Cichy wentylator 12 cm ze zoptymalizowaną termiczną kontrolą prędkości wentylatora
- Zabezpieczenie elektryczne OPP/OVP/UVP/SCP/SIP w zestawie
Specyfikacja techniczna
| Producent | AeroCool |
|---|---|
| Ilość złącz zas. 4-pin 12V | 0 |
| Ilość złącz zas. PCI-E 6+2-pin | 2 |
| Ilość złącz zas. Floppy | 0 |
| Ilość złącz zas. 4+4-pin 12V | 1 |
| Wymiary | 85 x 150 x 140 mm |
| Ilość złącz zas. MOLEX | 2 |
| Ilość złącz zas. SATA | 5 |
| Ilość złącz zas. PCI-E 6-pin | 0 |
| Ilość złącz zas. PCI-E 8-pin | 0 |
| Ilość złącz zas. 8-pin 12V | 0 |
| Zasilacz modularny | Nie |
| Certyfikat 80+ | Brak |
| Moc zasilacza | 600 W |
| Format | ATX |
| Wentylator | 12 cm |
| PFC | Aktywny |
| Złącze zas. MB | 20 + 4 pin |
| Oznaczenia |
| Waga | 1425 kg |
|---|---|
| Wymiary | 95 x 195 x 235 cm |
| Wysyłka | Przedpłata | Płatność gotówką przy odbiorze |
|---|---|---|
| Kurier DPD | 5,00 zł | 10,00 zł |