Zasilacz USB-C 140W - B7NM4AA#ABB
- Pasuje do:
Notebooki z portem zasilania USB-C
- Wtyczka: USB-C
- Wymiary:
215 x 73 x 97 mm
- Pełna specyfikacja
Zasilacz HP 140W USB-C
Niezawodna i wydajna obsługa najbardziej wymagających procesów roboczych. Ta przemyślana ładowarka USB-C o mocy 140 W została przetestowana z laptopami HP, aby upewnić się, że może bezpiecznie sprostać wymaganiom całego dnia. Pracuj w dowolnym miejscu, dzięki przenośnej konstrukcji.
Inteligentne i wydajne ładowanie
Spełnij wymagania swoich wydajnych urządzeń. Ta ładowarka zapewnia do 140 W mocy z szybkim ładowaniem, aby zachować produktywność. Dynamiczna konstrukcja automatycznie dostosowuje moc wyjściową, zapewniając zawsze optymalną moc dostosowaną do potrzeb urządzenia.
Przenośne źródło zasilania
Zasilanie w domu, w biurze i w podróży. Ta przenośna ładowarka jest wyposażona w odłączany kabel zasilania, który zapewnia łatwy transport i większy zasięg. Ponadto jest kompatybilna z większością urządzeń USB-C, zarówno HP, jak i innych producentów.
Bezpieczna praca w każdym miejscu
Ładowanie bez obaw, dzięki wbudowanym zabezpieczeniom przeciwprzepięciowym, nadprądowym, przegrzanym i przepięciowym. Przetestowana na wybranych laptopach HP i zgodna z najnowszą normą bezpieczeństwa IEC 62368-1, ładowarka ta zapewnia bezpieczne zasilanie nawet przy intensywnym użytkowaniu.
Stworzone dla lepszego jutra
Ta ładowarka to znakomity wybór z myślą o lepszym jutrze - zawiera co najmniej 80% tworzywa sztucznego pochodzącego z recyklingu.
| Waga | 576 kg |
|---|---|
| Wymiary | 110 x 90 x 190 cm |
Specyfikacja techniczna
| Producent | HyperX |
|---|---|
| Pasuje do | Notebooki z portem zasilania USB-C |
| Wtyczka | USB-C |
| Wymiary | 215 x 73 x 97 mm |
| Przeznaczenie | sieciowy |
| Napięcie wyjściowe | 28 |
| Prąd wyjściowy (maks.) | 5 |
| Moc zasilacza | 140 |
| W opakowaniu |
|
| Oznaczenia | |
| Kolor | czarny |
| Wysyłka | Przedpłata | Płatność gotówką przy odbiorze |
|---|---|---|
| Kurier DPD | 5,00 zł | 10,00 zł |