zasilacze
Zasilacz - ToughPower SFX 650W Modular 80+ Gold
- Ilość złącz zas. 4-pin 12V : 0
- Ilość złącz zas. PCI-E 6+2-pin : 2
- Ilość złącz zas. Floppy: 1
- Pełna specyfikacja
Status: W magazynie
Dostępność: 3 w magazynie
439,27 zł / szt
540,30 zł brutto
Zasilacz ToughPower SFX 650W Modular 80+ Gold
Specyfikacja techniczna
| Producent | Thermaltake |
|---|---|
| Ilość złącz zas. 4-pin 12V | 0 |
| Ilość złącz zas. PCI-E 6+2-pin | 2 |
| Ilość złącz zas. Floppy | 1 |
| Ilość złącz zas. 4+4-pin 12V | 1 |
| Wymiary | 125*63,5*100 mm |
| Ilość złącz zas. MOLEX | 2 |
| Ilość złącz zas. SATA | 3 |
| Ilość złącz zas. PCI-E 6-pin | 0 |
| Ilość złącz zas. PCI-E 8-pin | 0 |
| Ilość złącz zas. 8-pin 12V | 0 |
| Zasilacz modularny | Tak |
| Certyfikat 80+ | 80 PLUS Gold |
| Moc zasilacza | 650 W |
| Format | SFX |
| Wentylator | 9 cm |
| PFC | Aktywny |
| Złącze zas. MB | 24 pin |
| Oznaczenia |
| Waga | 1654 kg |
|---|---|
| Wymiary | 105 x 160 x 200 cm |
| Wysyłka | Przedpłata | Płatność gotówką przy odbiorze |
|---|---|---|
| Kurier DPD | 5,00 zł | 10,00 zł |