zasilacze
Zasilacz - Toughpower i2000W Platinum modular Gen5
- Zabezpieczenia / filtry: Przeciwprzepięciowe
- Ilość złącz zas. 4-pin 12V : 0
- Ilość złącz zas. PCI-E 6+2-pin : 8
- Pełna specyfikacja
Status: Brak na stanie
1 469,19 zł / szt
1 807,10 zł brutto
| Waga | 4970 kg |
|---|---|
| Wymiary | 160 x 240 x 360 cm |
Specyfikacja techniczna
| Producent | Thermaltake |
|---|---|
| Zabezpieczenia / filtry | Przeciwprzepięciowe |
| Ilość złącz zas. 4-pin 12V | 0 |
| Ilość złącz zas. PCI-E 6+2-pin | 8 |
| Ilość złącz zas. Floppy | 0 |
| Ilość złącz zas. 4+4-pin 12V | 2 |
| Ilość złącz zas. PATA | 0 |
| Ilość złącz zas. PCI-E 16-pin 5 gen. | 4 |
| Ilość złącz zas. 12VHPWR | 0 |
| Ilość złącz USB 10P | 0 |
| Wersja ATX | 3.1 |
| PMBus 5 Pin | 0 |
| Wymiary | 150 x 86 x 180 mm |
| Ilość złącz zas. MOLEX | 8 |
| Ilość złącz zas. SATA | 12 |
| Ilość złącz zas. PCI-E 6-pin | 0 |
| Ilość złącz zas. PCI-E 8-pin | 0 |
| Ilość złącz zas. 8-pin 12V | 0 |
| Zasilacz modularny | Tak |
| Certyfikat 80+ | 80 PLUS Platinum |
| Moc zasilacza | 2000 W |
| Format | ATX |
| Wentylator | 14 cm |
| PFC | Tak |
| Złącze zas. MB | 24 pin |
| Oznaczenia |
| Wysyłka | Przedpłata | Płatność gotówką przy odbiorze |
|---|---|---|
| Kurier DPD | 5,00 zł | 10,00 zł |