zasilacze
Zasilacz System Power 11 650W 80+ Bronze
- Zabezpieczenia / filtry: Przeciwprzepięciowe, Przed zbyt wysokim prądem
- Prędkość wentylatora (maks.): 2100
- Ilość złącz zas. 4-pin 12V : 1
- Pełna specyfikacja
Status: W magazynie
Dostępność: 1 w magazynie
230,87 zł / szt
283,97 zł brutto
Zasilacz System Power 11 650W 80+ Bronze
System Power 11 650W został stworzony z myślą o użytkownikach zorientowanych na cenę, którzy nie chcą rezygnować z niezawodności i ciszy. Dopracowane funkcje, takie jak zgodność z ATX 3.1 i wentylator sterowany temperaturą, podkreślają wartość, jaką oferuje System Power 11 650W nawet na poziomie podstawowym.
- Zasilacz ATX 3.1 ze wsparciem GPU PCIe 5.1 i ze złączami 6+2-pin
- 120-milimetrowy wentylator z termokontrolą redukuje hałas systemu
- Niezrównana stabilność dzięki mocnej linii 12 V
- Ścisła regulacja napięcia przy użyciu technologii DC-DC
- Jedno złącze PCIe 5.1 12V-2x6 450W i 2 złącza PCIe 6-2
- Pobór mocy w trybie czuwania mniejszy niż 0,15 W
- Sprawność 80 PLUS Bronze (do 89,7%)
Specyfikacja techniczna
| Producent | Be quiet! |
|---|---|
| Zabezpieczenia / filtry | Przeciwprzepięciowe, Przed zbyt wysokim prądem |
| Prędkość wentylatora (maks.) | 2100 |
| Ilość złącz zas. 4-pin 12V | 1 |
| Ilość złącz zas. PCI-E 6+2-pin | 2 |
| Ilość złącz zas. Floppy | 0 |
| Ilość złącz zas. 4+4-pin 12V | 1 |
| Ilość złącz zas. PATA | 0 |
| Ilość złącz zas. 12VHPWR | 1 |
| Ilość złącz USB 10P | 0 |
| Wersja ATX | 3.1 |
| Wymiary | 140 x 150 x 86 mm |
| Waga | 1.97 |
| Ilość złącz zas. MOLEX | 1 |
| Ilość złącz zas. SATA | 5 |
| Ilość złącz zas. PCI-E 6-pin | 0 |
| Ilość złącz zas. PCI-E 8-pin | 0 |
| Ilość złącz zas. 8-pin 12V | 0 |
| Zasilacz modularny | Nie |
| Certyfikat 80+ | 80 PLUS Bronze |
| Moc zasilacza | 650 W |
| Wentylator | 12 cm |
| PFC | Aktywny |
| Złącze zas. MB | 20 + 4 pin |
| Oznaczenia |
| Waga | 2450 kg |
|---|---|
| Wymiary | 100 x 280 x 200 cm |
| Wysyłka | Przedpłata | Płatność gotówką przy odbiorze |
|---|---|---|
| Kurier DPD | 5,00 zł | 10,00 zł |