Zasilacz RM750x SHIFT 80+ GOLD ATX 3.1 MODULAR
- Ilość złącz zas. 4-pin 12V : 0
- Ilość złącz zas. PCI-E 6+2-pin : 2
- Ilość złącz zas. Floppy: 0
- Pełna specyfikacja
W pełni modułowy zasilacz ATX RM750x SHIFT (EU)
Złącza boczne
Opatentowany panel PSU wyposażono w modułowe, kompaktowe złącza typu 5 z boku zasilacza, dzięki czemu podłączanie i zarządzanie kablami jest znacznie prostsze.
Natywny przewód zasilania karty graficznej 12V-2X6
Zasilaj nowoczesne karty graficzne, takie jak NVIDIA GeForce RTX serii 50, korzystając z dołączonego kabla 12 V-2x6 z dwukolorowym złączem, które pozwala na wizualne potwierdzenie bezpiecznego połączenia po stronie karty graficznej, zapewniając łatwe, bezproblemowe zasilanie.
Certyfikat Cybenetics Gold
Stabilne zasilanie o całkowitej sprawności do 89% oraz certyfikat Cybenetics Gold potwierdzający mniejsze zużycie energii, cichszą pracę i niższą temperaturę działania.
Certyfikat ATX 3.1 i zgodność ze standardem PCIe 5.1
Seria RMx SHIFT spełnia najnowsze standardy zasilania i łączności, gwarantując wydajne i niezawodne zasilanie. Konstrukcja zasilaczy z serii RMx SHIFT bazuje na topologii LLC z przetwornicą DC-DC oraz kondensatorach japońskiej klasy przemysłowej działających w temperaturze 105°C.
W pełni modułowe złącza typu 5
Kable zasilacza CORSAIR typu 5 zajmują mniej miejsca, co w połączeniu z modułową konstrukcją ułatwia zarządzanie nimi.
W komplecie zestaw kabli z wytłaczanego PCW
Ultraelastyczne zestawy kabli ułatwiają zarządzanie kablami, a dołączone niskoprofilowe grzebienie do kabli utrzymują porządek, zapewniając elegancki wygląd i ułatwiając montaż.
Ręczne sterowanie prędkością wentylatora
Chcesz lepiej przewietrzyć zasilacz lub odprowadzić ciepła z obudowy? Wyłączaj tryb Zero RPM i cichy profil pokrętłem do sterowania wentylatorem, zwiększając jego prędkość i przepływ powietrza.
Wentylator 140MM z dynamicznym łożyskiem olejowym
Wentylator z dynamicznym łożyskowaniem olejowym z magnetyczną kopułką redukuje hałas, natomiast tryb Zero RPM całkowicie eliminuje szum wentylatora przy niskich i średnich obciążeniach.
Specyfikacja techniczna
| Producent | Corsair |
|---|---|
| Ilość złącz zas. 4-pin 12V | 0 |
| Ilość złącz zas. PCI-E 6+2-pin | 2 |
| Ilość złącz zas. Floppy | 0 |
| Ilość złącz zas. 4+4-pin 12V | 2 |
| Ilość złącz zas. PATA | 4 |
| Ilość złącz zas. PCI-E 16-pin 5 gen. | 0 |
| Ilość złącz zas. 12VHPWR | 2 |
| Ilość złącz USB 10P | 0 |
| Wersja ATX | 3.1 |
| Cybenetics Efficiency (ETA) | Gold |
| Cybenetics Noise (LAMBDA) | A+ |
| Wymiary | 160 x 150 x 86 mm |
| Waga | 2.84 |
| Ilość złącz zas. MOLEX | 0 |
| Ilość złącz zas. SATA | 6 |
| Ilość złącz zas. PCI-E 6-pin | 0 |
| Ilość złącz zas. PCI-E 8-pin | 0 |
| Ilość złącz zas. 8-pin 12V | 0 |
| Zasilacz modularny | Tak |
| Certyfikat 80+ | 80 PLUS Gold |
| Moc zasilacza | 750 W |
| Format | ATX |
| Wentylator | 14 cm |
| PFC | Brak |
| Złącze zas. MB | 20 + 4 pin |
| Oznaczenia |
| Waga | 4000 kg |
|---|---|
| Wymiary | 120 x 310 x 220 cm |
| Wysyłka | Przedpłata | Płatność gotówką przy odbiorze |
|---|---|---|
| Kurier DPD | 5,00 zł | 10,00 zł |