zasilacze
Zasilacz MAXO 90W do HP
- Pasuje do:
Notebooki HP
- Wymiary:
118 x 55 x 33 mm
- Waga: 430
- Pełna specyfikacja
Status: Brak na stanie
58,60 zł / szt
72,08 zł brutto
Zasilacz MAXO 90W do HP
Ładowarka 90 W przeznaczona do laptopów marki HP.
- Dołączone końcówki obsłużą wszystkie modele laptopów
- Łatwa w użyciu: wystarczy dobrać odpowiednią końcówkę
- Doskonała na podróż: niewielkie wymiary i praca w sieci 100240V
- Rzepy pomogą utrzymać porządek w kablach
- Wytrzymała, niezawodna i energooszczędna konstrukcja
| Waga | 545 kg |
|---|---|
| Wymiary | 40 x 155 x 235 cm |
Specyfikacja techniczna
| Producent | Trust |
|---|---|
| Pasuje do | Notebooki HP |
| Wymiary | 118 x 55 x 33 mm |
| Waga | 430 |
| Przeznaczenie | sieciowy |
| Napięcie wyjściowe | 19.5 |
| Prąd wyjściowy (maks.) | 4.74 |
| Moc zasilacza | 90 |
| W opakowaniu |
|
| Oznaczenia |
| Wysyłka | Przedpłata | Płatność gotówką przy odbiorze |
|---|---|---|
| Kurier DPD | 5,00 zł | 10,00 zł |