Zasilacz awaryjny UPS PR750ELCD
- Wymagania środowiskowe:
- Temperatura robocza: 32 ~ 104 (°F)
- Temperatura robocza: 0 ~ 40 (°C)
- Względna wilgotność robocza (bez kondensacji): 0 ~ 95 ( % )
- Wysokość robocza: 0-10 000 stóp (0-3000 metrów) (stopy/metry)
- Temperatura przechowy
- Porty zasilania we.: IEC-C14
- Moc czynna: 675
- Pełna specyfikacja
Zasilacz awaryjny UPS PR750ELCD
CyberPower PR750ELCD zasilacz UPS line-interactive z niezakłóconym napięciem sinusoidalnym stanowi najlepszą ochronę urządzeń systemów biurowych, w tym komputerów stacjonarnych, stacji roboczych, urządzeń sieciowych i peryferyjnych. Jest on zwykle umieszczony na zapleczu, w serwerowni lub centrum danych.
UPS może być zarządzany lokalnie za pomocą USB lub portów szeregowych lub zdalnie za pomocą karty SNMP (opcjonalna karta zdalnego zarządzania), co daje administratorom i użytkownikom niezrównany elastyczny dostęp do każdego zasilacza UPS za pośrednictwem sieci w celu monitorowania w czasie rzeczywistym, przeprowadzenia konfiguracji i zaplanowania zamknięcia systemu za pomocą oprogramowania do zarządzania PowerPanel.
- Topologia UPS Line-interactive
- Kompatybilny z aktywnym PFC
- Automatyczna regulacja napięcia (AVR)
- Kluczowe/niekluczowe obciążenia
- Ochrona przed zakłóceniami i przepięciami
- Wyświetlacz stanu LCD
- Port łączności USB
- Oprogramowanie do zarządzania PowerPanel
- Forma typu tower
- Technologia Energy Saving
- Czyste wyjściowe napięcie sinusoidalne
- Ochrona przed przeciążeniem
- Baterie wymienialne w trakcie pracy (Hot-swap)
- Filtrowanie EMI i RFI
- Odłączany panel LCD
- Port wyłącznika awaryjnego (EPO)
- Zdalne zarządzanie SNMP / HTTP (opcjonalnie)
Specyfikacja techniczna
| Producent | CyberPower |
|---|---|
| Wymagania środowiskowe |
|
| Porty zasilania we. | IEC-C14 |
| Moc czynna | 675 |
| Czas ładowania | 8 |
| Zabezpieczenia / filtry | Przeciwzakłóceniowe |
| Kształt napięcia wyjściowego | Pełna sinusoida |
| Czas transferu (maks.) | 4 |
| Porty zasilania wy. | 6 x IEC-C13 |
| Wymiary | 136 x 162 x 349 mm |
| Waga | 12.3 |
| Oprogramowanie | PowerPanel Business |
| Akcesoria w zestawie |
|
| Gniazda we/wy | 1 x EPO |
| Typ obudowy | Tower |
| Oznaczenia | |
| Moc pozorna | 750 VA |
| Architektura UPS-a | line-interactive |
| Liczba faz na wejściu | 1 (230V) |
| Kolor | czarny |
| Data Act | Link oraz Link |
| Waga | 14000 kg |
|---|---|
| Wymiary | 500 x 280 x 300 cm |
| Wysyłka | Przedpłata | Płatność gotówką przy odbiorze |
|---|---|---|
| Kurier DPD | 5,00 zł | 10,00 zł |