zasilacze awaryjne
Zasilacz awaryjny 9SX 5000i
- Moc czynna: 4500
- Porty zasilania we.: Terminal
- Porty zasilania wy.: 1 x Terminal
- Pełna specyfikacja
Status: Brak na stanie
13 170,65 zł / szt
16 199,90 zł brutto
Wysokiej wydajności UPS z podwójną konwersją online.
Specyfikacja techniczna
| Producent | Eaton |
|---|---|
| Moc czynna | 4500 |
| Porty zasilania we. | Terminal |
| Porty zasilania wy. | 1 x Terminal |
| Wymiary | 575 x 244 x 542 mm |
| Waga | 65.5 |
| Video | |
| Typ obudowy | Tower |
| Oznaczenia | |
| Moc pozorna | 5 kVA |
| Architektura UPS-a | on-line double conversion |
| Liczba faz na wejściu | 1 (230V) |
| Kolor | czarny |
| Waga | 81000 kg |
|---|---|
| Wymiary | 790 x 370 x 690 cm |
| Wysyłka | Przedpłata | Płatność gotówką przy odbiorze |
|---|---|---|
| Kurier DPD | 5,00 zł | 10,00 zł |