Zasilacz ATX SilentLine 425W (bulk)
- Wymiary:
150 x 140 x 86 mm
- Pozostałe parametry:
Zabezpieczenia:
- Przeciw zwarciowe (SOC)
- Przed zbyt wysokim prądem (OCP)
- Przed zbyt wysokim napięciem (UVP)
- Przed zbyt niskim napięciem (UVP)
- Termiczne
1 x ATX 12V (w czarnej oplot
- Ilość złącz zas. MOLEX: 3
- Pełna specyfikacja
Zadbaj o prawidłowe zasilanie
Motorem napędzającym komputer do działania są jego komponenty płyta główna, karta graficzna, procesor i inne elementy. Aby zapewnić prawidłowe i bezawaryjne działanie wszystkich podzespołów musisz zadbać o ich niezawodne zasilanie. Im bardziej wymagające komponenty tym bardziej wydajnego zasilacza potrzebujesz. Marka Qoltec przygotowała dla Ciebie szeroki wybór produktów wśród który znajdziesz odpowiedni model dla siebie.
Zapewnij prawidłową moc
Standard płyt głównych ATX jest najczęściej wybierany przez użytkowników na całym świecie. Jego popularność wynika z jasno określonych zasad dotyczących wymiarów oraz wygodnego rozmieszczenia portów. Zadaniem zasilacza ATX jest dostarczenie stabilnego napięcia do komputera. Ponadto nasz produkt oferuje:
- system zabezpieczeń: podnapięciowe, nadnapięciowe, nadprądowe, przed zwarciem, termiczne,
- 100 000 godzin bezawaryjnej pracy: to gwarancja najwyższej jakości,
- jakość potwierdzoną certyfikatami: CE, ROHS.
| Waga | 1339 kg |
|---|---|
| Wymiary | 85 x 140 x 150 cm |
Specyfikacja techniczna
| Producent | Qoltec |
|---|---|
| Wymiary | 150 x 140 x 86 mm |
| Pozostałe parametry | Zabezpieczenia:
1 x ATX 12V (w czarnej oplot |
| Ilość złącz zas. MOLEX | 3 |
| Ilość złącz zas. SATA | 3 |
| Zasilacz modularny | Nie |
| Moc zasilacza | 425 W |
| Wentylator | 12 cm |
| PFC | Pasywny |
| Złącze zas. MB | 20 + 4 pin |
| Oznaczenia | |
| Kolor | Szary |
| Wysyłka | Przedpłata | Płatność gotówką przy odbiorze |
|---|---|---|
| Kurier DPD | 5,00 zł | 10,00 zł |