zasilacze
Zasilacz ANIMA APB650 80+ Bronze 650W
- Ilość złącz zas. 4-pin 12V : 0
- Ilość złącz zas. PCI-E 6+2-pin : 2
- Ilość złącz zas. Floppy: 0
- Pełna specyfikacja
Status: W magazynie
Dostępność: 16 w magazynie
135,67 zł / szt
166,87 zł brutto
Zasilacz ANIMA APB650 80+ Bronze 650W
Zasilacz APB650 został zaprojektowany tak, aby bezpiecznie i wydajnie dostarczać moc do 650 W, maksymalizując wydajność komputera. Certyfikat 80 Plus Bronze gwarantuje długotrwałą wydajność i został przetestowany przez uznane europejskie laboratoria.
Specyfikacja techniczna
| Producent | TACENS |
|---|---|
| Ilość złącz zas. 4-pin 12V | 0 |
| Ilość złącz zas. PCI-E 6+2-pin | 2 |
| Ilość złącz zas. Floppy | 0 |
| Ilość złącz zas. 4+4-pin 12V | 1 |
| Zabezpieczenia / filtry | Przed zbyt wysokim prądem |
| Ilość złącz zas. PATA | 0 |
| Ilość złącz zas. PCI-E 16-pin 5 gen. | 0 |
| Ilość złącz zas. 12VHPWR | 0 |
| Ilość złącz USB 10P | 0 |
| PMBus 5 Pin | 0 |
| Wymiary | 85 x 145 x 150 mm |
| Waga | 1.367 |
| Ilość złącz zas. MOLEX | 2 |
| Ilość złącz zas. SATA | 4 |
| Ilość złącz zas. PCI-E 6-pin | 0 |
| Ilość złącz zas. PCI-E 8-pin | 0 |
| Ilość złącz zas. 8-pin 12V | 0 |
| Zasilacz modularny | Nie |
| Certyfikat 80+ | 80 PLUS Bronze |
| Moc zasilacza | 650 W |
| Format | ATX |
| Wentylator | 12 cm |
| PFC | Aktywny |
| Złącze zas. MB | 20 + 4 pin |
| Oznaczenia |
| Waga | 1480 kg |
|---|---|
| Wymiary | 125 x 240 x 205 cm |
| Wysyłka | Przedpłata | Płatność gotówką przy odbiorze |
|---|---|---|
| Kurier DPD | 5,00 zł | 10,00 zł |