Zasilacz 90W do Lenovo MAXO
- Wtyczka: 4,0 - 1,7 mm
- Wymiary:
- 118 x 55 x 33 mm
- Masa: 400 g
- Przeznaczenie: sieciowy
- Pełna specyfikacja
Ładowarka do laptopów Lenovo o mocy wyjściowej 90 W
Łatwa w obsłudze i niezawodna ładowarka Trust Maxo 90W do laptopa sprawia, że ładowanie to spacer po parku. Specjalnie zaprojektowane dla urządzeń Lenovo dołączone wskazówki gwarantują bezproblemową kompatybilność z Twoim urządzeniem. Wróć do pełnej mocy i do pracy w mgnieniu oka.
Kompaktowa oraz odporna na podróż
Dzięki kompaktowej konstrukcji Trust Maxo 90W Laptop Charger jest idealną ładowarką podróżną. Idealny gadżet uzupełniający zestaw do pracy i podróży, ta ładowarka ma wytrzymałą konstrukcję, 3-metrowy kabel i pasek na rzep, dzięki czemu kabel nie zaplącze się w torbie. Ponadto, będąc kompatybilnym ze wszystkimi napięciami w gniazdkach ściennych na całym świecie, bezpiecznie ładuje się w dowolnym miejscu na świecie.
Bezpieczne ładowanie z ochroną systemową
Innowacyjny Trust Smart Protection System chroni laptopa przed przeciążeniem i zwarciem, zapobiegając wszelkim uszkodzeniom i umożliwiając bezpieczne ładowanie przez cały czas. Ponadto jego trwała i energooszczędna konstrukcja pomaga zapobiegać niepotrzebnemu zużyciu energii i przegrzaniu; to inteligentne ładowanie zapewniające doskonały spokój ducha.
- 6 końcówek wymiennych
- Bezpieczne i szybkie ładowanie
- Kompatybilny z laptopami o napięciu 18-20 V i wymagającymi mocy 90 W lub mniejszej
| Waga | 570 kg |
|---|---|
| Wymiary | 40 x 155 x 230 cm |
Specyfikacja techniczna
| Producent | Trust |
|---|---|
| Wtyczka | 4,0 - 1,7 mm |
| Wymiary |
|
| Przeznaczenie | sieciowy |
| Napięcie wyjściowe | 19 |
| Prąd wyjściowy (maks.) | 4.74 |
| Moc zasilacza | 90 |
| Oznaczenia |
| Wysyłka | Przedpłata | Płatność gotówką przy odbiorze |
|---|---|---|
| Kurier DPD | 5,00 zł | 10,00 zł |