edukacyjne/interaktywne
Zabawka muzyczna telefon E-Edu
- Bezpieczeństwo:
Zabawka zalecana dla dzieci w wieku powyżej 12 miesiąca życia. Należy zdjąć opakowanie przed oddaniem zabawki do rąk dziecka. Opakowanie nie służy do zabawy. Należy zachować opakowanie/ulotkę/etykietę, gdyż zawiera ważne informacje.
- Produkt na baterie: Tak
- Nr katalogowy:
128110
- Pełna specyfikacja
Status: Brak na stanie
20,50 zł / szt
25,22 zł brutto
Zabawka muzyczna telefon E-Edu
- Wesołe melodie
- Świecące elementy
- Mozliwość zawieszenia
| Waga | 125 kg |
|---|---|
| Wymiary | 70 x 160 x 160 cm |
Specyfikacja techniczna
| Producent | Artyk |
|---|---|
| Bezpieczeństwo | Zabawka zalecana dla dzieci w wieku powyżej 12 miesiąca życia. Należy zdjąć opakowanie przed oddaniem zabawki do rąk dziecka. Opakowanie nie służy do zabawy. Należy zachować opakowanie/ulotkę/etykietę, gdyż zawiera ważne informacje. |
| Produkt na baterie | Tak |
| Nr katalogowy | 128110 |
| Płeć | Dziewczynki |
| Baterie w zestawie | Nie |
| Marka | E-Edu |
| Pozostałe parametry | Wymiary opakowania: 16 x 15,5 x 6,5 cm |
| Pozostałe informacje | Zdjęcie ma charakter poglądowy, produkt może nieznacznie różnić się od prezentowanego na fotografii. |
| Wymagania wiekowe | 12 |
| Materiał | Tworzywo sztuczne |
| Zasilanie | Baterie/akumulatory AAA |
| Oznaczenia | |
| Kolor | Wielokolorowy |
| Wysyłka | Przedpłata | Płatność gotówką przy odbiorze |
|---|---|---|
| Kurier DPD | 5,00 zł | 10,00 zł |