myszki
YVI WIRELESS PINK CIRCL ES mysz komputerowa
- Model:
Yvi
- Przeznaczenie: Notebook
- Profil: Uniwersalny
- Pełna specyfikacja
Status: Brak na stanie
57,16 zł / szt
70,31 zł brutto
Specyfikacja techniczna
| Producent | Trust |
|---|---|
| Model | Yvi |
| Przeznaczenie | Notebook |
| Profil | Uniwersalny |
| Podświetlenie | Nie |
| Zasięg | 8 |
| Rozdzielczość (min.) | 800 |
| Rozdzielczość (maks.) | 1600 |
| Wymiary | 95 x 57 mm |
| Liczba przycisków | 3 |
| Liczba rolek | 1 |
| Sensor | Optyczny |
| Połączenie | Przewodowe |
| Interfejs | Radio 2,4 GHz |
| Zasilanie | Bateria |
| Oznaczenia | |
| Kolor | Różowy |
| Waga | 96 kg |
|---|---|
| Wymiary | 80 x 95 x 160 cm |
| Wysyłka | Przedpłata | Płatność gotówką przy odbiorze |
|---|---|---|
| Kurier DPD | 5,00 zł | 10,00 zł |