wyrzynarki
Wyrzynarka TJS41 1400W
- Moc: 1400
- Obroty silnika (maks.): 3000
- Rodzaj: Wyrzynarka
- Pełna specyfikacja
Status: Brak na stanie
86,35 zł / szt
106,21 zł brutto
WYRZYNARKA TJS41
Wyrzynarka elektryczna o mocy 1400 W i płynnej regulacji prędkości
Elektryczną wyrzynarkę TJS41 marki PRIME3, o mocy maksymalnej 1400 W, można wykorzystać do cięcia różnych materiałów, w tym plastiku lub np. płytek ceramicznych podczas remontu.
Płynna regulacja prędkości, częstotliwość skoków bez obciążenia w zakresie 0 3000 rpm, regulowany kąt cięcia 0-45° oraz maksymalna głębokość cięcia 55 mm gwarantują precyzyjne cięcie dostosowane do rodzaju materiału. W tym istnieje także możliwość odsysania pyłu po podłączeniu do zewnętrznego urządzenia odsysającego.
W zestawie znajduje się 5 ostrzy, prowadnica boczna, instrukcja obsługi oraz karta gwarancyjna.
| Waga | 1665 kg |
|---|---|
| Wymiary | 80 x 235 x 215 cm |
Specyfikacja techniczna
| Producent | PRIME3 |
|---|---|
| Moc | 1400 |
| Obroty silnika (maks.) | 3000 |
| Rodzaj | Wyrzynarka |
| Wymiary | 23 x 6 x 19 cm |
| Waga | 1.7 |
| Pozostałe parametry |
|
| Akcesoria w zestawie |
|
| Funkcje |
|
| Zasilanie | Sieciowe |
| Oznaczenia | |
| Kolor | czarny |
| Wysyłka | Przedpłata | Płatność gotówką przy odbiorze |
|---|---|---|
| Kurier DPD | 5,00 zł | 10,00 zł |