wyciskarki
Wyciskarka do cytrusów MCP72GPB
- Moc: 40
- Podstawa antypoślizgowa: Tak
- Mycie w zmywarce: Tak
- Pełna specyfikacja
Status: Brak na stanie
255,36 zł / szt
314,09 zł brutto
Wyciskarka do cytrusów MCP72GPB
Zaprojektowane przez Bosch: elegancja i świeżość.
- Praktyczna wyciskarka do cytrusów 2-w-1: po wyciśnięciu soku można go serwować bezpośrednio z eleganckiej szklanej karafki.
- Automatyczny start: urządzenie automatycznie zaczyna wyciskać sok po przyłożeniu owocu do stożka
- Elementy z tworzywa sztucznego są wolne od BPA, dzięki czemu są gwarancją zdrowia i bezpieczeństwa.
- Łatwe utrzymanie w czystości - wszystkie elementy poza blokiem z silnikiem nadają się do mycia w zmywarce.
- Wylot soku z blokadą DripStop zapobiegającą kapaniu pozwala zachować czystość wokół miejsca pracy.
| Waga | 2200 kg |
|---|---|
| Wymiary | 220 x 220 x 410 cm |
Specyfikacja techniczna
| Producent | Bosch |
|---|---|
| Moc | 40 |
| Podstawa antypoślizgowa | Tak |
| Mycie w zmywarce | Tak |
| Wyświetlacz LCD | Nie |
| Rodzaj wyciskarki | Do cytrusów |
| Wymiary | 310 x 170 x 170 mm |
| Waga | 1.3 |
| Akcesoria w zestawie | Pokrywa ochronna |
| Długość przewodu zasilającego | 1 |
| Pojemność | 1 |
| Funkcje |
|
| Oznaczenia | |
| Kolor | czarny |
| Wysyłka | Przedpłata | Płatność gotówką przy odbiorze |
|---|---|---|
| Kurier DPD | 5,00 zł | 10,00 zł |