akcesoria
Wózek dla lalek Alice Candy
- Nr katalogowy:
24910
- Płeć: Dziewczynki
- Rodzaj: Wózki
- Pełna specyfikacja
Status: Brak na stanie
94,49 zł / szt
116,22 zł brutto
Wózek dla lalek Alice Candy
Wózek dla lalek Alice marki Milly Mally, wykonany z wysokiej jakości materiałów. Funkcje i wygląd wózka dla lalek Alice przypomina prawdziwy wózek dziecięcy.
Alice to głęboki wózek z wyjmowaną gondolą, która może służyć jako nosidełko dla lalek o długości do 40 cm. W gondoli znajduje się poduszka i kołderka idealnie dopasowana do wózeczka.
- Wózeczek posiada kosz na niezbędne podczas spaceru akcesoria, m.in. buteleczki z mleczkiem, ubranka, oraz pieluszki.
- Wózek składa się na płasko.
- Poszycie wykonane z poliestru można prać.
Główne cechy:
- Metalowy stelaż
- Kółeczka z piano-gumy
- Rączka posiada osłonkę z pianki
- Składana i odpinana budka
- Wypinana gondola
- Zabezpieczenie przed samoczynnym złożeniem wózka
- Net under the pram for shopping
- Poduszka i kołderka w zestawie
Specyfikacja techniczna
| Producent | Milly Mally |
|---|---|
| Nr katalogowy | 24910 |
| Płeć | Dziewczynki |
| Rodzaj | Wózki |
| Wymiary |
|
| Waga | 2 |
| Pozostałe parametry | Wymiary opakowania: 36.5 x 13.5 x 47 cm |
| Wymagania wiekowe | 3 |
| Oznaczenia | |
| Kolor | Biały |
| Waga | 2371 kg |
|---|---|
| Wymiary | 135 x 360 x 475 cm |
| Wysyłka | Przedpłata | Płatność gotówką przy odbiorze |
|---|---|---|
| Kurier DPD | 5,00 zł | 10,00 zł |