akcesoria
Wózek Baby Born
- Produkt na baterie: Tak
- Nr katalogowy:
829950-116721
- Płeć: Dziewczynki
- Pełna specyfikacja
Status: W magazynie
Dostępność: 30 w magazynie
168,60 zł / szt
207,38 zł brutto
Umówmy się, lądowanie na księżycu czy marsjański łazik to już pieśń przeszłości. Oto nadchodzi Wózek BABY born - przestronny pojazd dla dzidziusia zbudowany na stabilnej ramie. Na swoje trzydzieste urodziny BABY born otrzymała ekstrawagancki statek kosmiczny.
Gdy wózek jest w ruchu, zewnętrzna część kółek mieni się żywymi światełkami. A gdy BABY born sięga rączkami w górę, starając się pochwycić jakąś gwiazdkę, paski bezpiecznie utrzymują ją w wózeczku. Na wypadek dłuższych wypraw BABY born i jej rodzeństwa w celu eksploracji Drogi Mlecznej, wózek wyposażony jest w butelkę i uchwyt. Po powrocie z wyprawy można go złożyć i schować zajmie naprawdę mało miejsca.
- Wysokiej jakości akcesoria do oryginalnych lalek BABY born.
- Dla ciekawszej, różnorodnej i niekończącej się zabawy.
- Uchwyt na wysokości ok. 62 cm.
| Waga | 2243 kg |
|---|---|
| Wymiary | 150 x 175 x 690 cm |
Specyfikacja techniczna
| Producent | Zapf |
|---|---|
| Produkt na baterie | Tak |
| Nr katalogowy | 829950-116721 |
| Płeć | Dziewczynki |
| Marka | Baby Born |
| Rodzaj | Wózki |
| Pozostałe parametry | Wielkość lalki: 36 + 43 cm |
| Video | |
| Wymagania wiekowe | 3 |
| Oznaczenia | |
| Kolor | Fioletowy |
| Wysyłka | Przedpłata | Płatność gotówką przy odbiorze |
|---|---|---|
| Kurier DPD | 5,00 zł | 10,00 zł |