Wooden Koszyk piknikowy
- Bezpieczeństwo:
OSTRZEŻENIE! Nie nadaje się dla dzieci poniżej 3 roku życia.
- Nr katalogowy:
HXT81
- Płeć: Dziewczynki
- Pełna specyfikacja
Dzieci w wieku przedszkolnym mogą spakować się i wyruszyć na niekończące się przygody na świeżym powietrzu z tym drewnianym koszykiem piknikowym i zestawem do zabawy w jedzenie od Fisher-Price. Ten 31-częściowy zestaw zawiera wszystko, czego dzieci potrzebują na pysznie zabawny piknik, w tym talerze, kubki, sztućce, 17 zabawek w jedzenie, przytulny koc w kratkę gingham i kosz do przenoszenia wszystkiego. Wykonany z drewna ze źródeł certyfikowanych przez Forest Stewardship Council (FSC-N004566) i ozdobiony nietoksycznymi farbami na bazie wody, ten drewniany zestaw zabawek oferuje świeżą zabawę w odgrywanie ról dla Twojego przedszkolaka. Kolory i dekoracje mogą się różnić.
- Zestaw do zabawy w odgrywanie ról dla przedszkolaków z koszem piknikowym, drewnianymi zabawkami w kształcie jedzenia i przyborami do niekończącej się zabawy w odgrywanie ról
- Wykonane z drewna pochodzącego ze źródeł posiadających certyfikat Forest Stewardship Council (FSC-N004566) i ozdobione nietoksycznymi farbami na bazie wody
- Zachęca do kreatywnej zabawy w udawanie i opowiadania historii
- 31 elementów! Zawiera kosz piknikowy, koc, tacę, pojemnik na napoje, 2 kubki, 2 talerze, 6 przyborów i 17 zabawek w postaci jedzenia, w tym owoce, ser, chleb i wiele innych
- Kreatywna zabawa dla dzieci w wieku przedszkolnym od 3 lat
| Waga | 1712 kg |
|---|---|
| Wymiary | 260 x 350 x 185 cm |
Specyfikacja techniczna
| Producent | Fisher Price |
|---|---|
| Bezpieczeństwo | OSTRZEŻENIE! Nie nadaje się dla dzieci poniżej 3 roku życia. |
| Nr katalogowy | HXT81 |
| Płeć | Dziewczynki |
| Produkt na baterie | Nie |
| Baterie w zestawie | Nie |
| Tematyka | Pozostałe |
| Wymiary | 33 x 29 cm |
| Wymagania wiekowe | 3 |
| Materiał | Drewno |
| Zasilanie | Nie dotyczy |
| Oznaczenia | |
| Kolor | Wielokolorowy |
| Wysyłka | Przedpłata | Płatność gotówką przy odbiorze |
|---|---|---|
| Kurier DPD | 5,00 zł | 10,00 zł |