maty
Wodna mata - Wieloryb Infantino
- Nr katalogowy:
150206685N
- Płeć: Dziewczynki
- Produkt na baterie: Nie
- Pełna specyfikacja
Status: Brak na stanie
28,90 zł / szt
35,55 zł brutto
Wodna mata wieloryb doskonała do zabawy, gdy dziecko leży na brzuszku lub siedzi na krzesełku. Wieloryba wypełniamy wodą. W środku znajduje się 6 morskich zwierzątek, które będą unosić się na wodzie i przemieszczać się, gdy dziecko naciśnie na matę.
| Waga | 190 kg |
|---|---|
| Wymiary | 40 x 250 x 190 cm |
Specyfikacja techniczna
| Producent | B-kids |
|---|---|
| Nr katalogowy | 150206685N |
| Płeć | Dziewczynki |
| Produkt na baterie | Nie |
| Baterie w zestawie | Nie |
| Wymiary | 38 x 31 cm |
| Wymagania wiekowe | 0 |
| Zasilanie | Nie dotyczy |
| Oznaczenia | |
| Kolor | Wzór |
| Wysyłka | Przedpłata | Płatność gotówką przy odbiorze |
|---|---|---|
| Kurier DPD | 5,00 zł | 10,00 zł |