zawody
Wkrętarka Bosch Ixolino II
- Bezpieczeństwo:
- Należy zdjąć opakowanie przed oddaniem zabawki do rąk dziecka. Opakowanie nie służy do zabawy.
- Należy zachować opakowanie/ulotkę/etykietę, gdyż zawiera ważne informacje.
- Produkt na baterie: Tak
- Płeć: Chłopcy
- Pełna specyfikacja
Status: W magazynie
Dostępność: 9 w magazynie
29,90 zł / szt
36,78 zł brutto
Klein 8300 Wkrętarka Bosch Ixolino II
- Doskonała imitacja prawdziwej wkrętarki firmy BOSCH!
- Zabawka wyposażona jest w różne końcówki.
- Posiada dwa kierunki obrotów (w lewą i prawą stronę).
- Ta wkrętarka to idealna zabawka dla małego konstruktora.
- Model ten został wyposażony także w diodę doświetlającą, która włącza się w momencie uruchomienia wkrętarki.
Zestawy firmy Klein to dorosłe życie w małych rączkach naszych dzieci. Dzięki tak wspaniałym i realistycznym zestawom, dzieci podczas zabawy wczuwają się w rolę dorosłych, są lekarzami, ogrodnikami, mechanikami, gospodyniami domowymi, strażakami czy policjantami, wykonują wiele czynności zupełnie jak w dorosłym życiu. zabawka przeznaczona: dla dzieci w wieku od 3 lat.
Specyfikacja techniczna
| Producent | Klein |
|---|---|
| Bezpieczeństwo |
|
| Produkt na baterie | Tak |
| Płeć | Chłopcy |
| Nr katalogowy | 8300 |
| Baterie w zestawie | Nie |
| Tematyka | Narzędzia |
| Wymiary | 12,5 x 11 x 3,5 cm |
| Pozostałe parametry | Wymiary opakowania: 16,8 x 17,3 x 4,5 |
| Wymagania wiekowe | 3 |
| Zasilanie | Baterie/akumulatory AAA |
| Oznaczenia | |
| Kolor | czarny |
| Waga | 165 kg |
|---|---|
| Wymiary | 48 x 175 x 170 cm |
| Wysyłka | Przedpłata | Płatność gotówką przy odbiorze |
|---|---|---|
| Kurier DPD | 5,00 zł | 10,00 zł |