papiery i folie
Wkłady instax mini rainbow mini 10 sztuk
- Wymiary:
- Rozmiar wkładu: 54 x 86 mm
- Rozmiar zdjęcia: 46 x 62 mm
- Akcesoria w zestawie:
10 odbitek
- Ilość arkuszy : 10
- Pełna specyfikacja
Status: W magazynie
Dostępność: 5 w magazynie
39,00 zł / szt
47,97 zł brutto
Specyfikacja techniczna
| Producent | Fujifilm |
|---|---|
| Wymiary |
|
| Akcesoria w zestawie | 10 odbitek |
| Ilość arkuszy | 10 |
| Format | 54 x 86 mm |
| Typ nośnika | Błyszczący |
| Rodzaj nośnika | Papier fotograficzny |
| Oznaczenia | |
| Kolor | Wielokolorowy |
| Waga | 45 kg |
|---|---|
| Wymiary | 20 x 65 x 100 cm |
| Wysyłka | Przedpłata | Płatność gotówką przy odbiorze |
|---|---|---|
| Kurier DPD | 5,00 zł | 10,00 zł |