wiertarki/wkrętarki
Wiertarka udarowa ID8010
- Moc: 900
- Rodzaj: Wiertarka
- Obroty silnika (maks.): 3000
- Pełna specyfikacja
Status: Brak na stanie
128,35 zł / szt
157,87 zł brutto
Wiertarka udarowa ID8010
Wiertarka udarowa ID8010 przyda się wszędzie tam, gdzie domowy majsterkowicz potrzebuje wywiercić szybko i łatwo otwory w ścianie, drewnie lub innym tworzywie. Model ID8010 o mocy maksymalnej 900 W to także niezbędne wyposażenie domowego warsztatu.
Wiertarka udarowa ID8010 marki BLAUPUNKT pracuje w zakresie od 0 do 3000 obrotów/min, a liczba uderzeń udaru na minutę to 48 000.Maksymalna średnica wiercenia w betonie to 13 mm, w stali 10 mm, zaś w drewnie do 25 mm. Całość waży 1,7 kg, co czyni to urządzenie bardzo praktycznym i wygodnym w użyciu rozwiązaniem.
W zestawie z modelem ID8010 znajduje się walizka oraz zestaw 6 wierteł.
| Waga | 3070 kg |
|---|---|
| Wymiary | 110 x 230 x 320 cm |
Specyfikacja techniczna
| Producent | Blaupunkt |
|---|---|
| Moc | 900 |
| Rodzaj | Wiertarka |
| Obroty silnika (maks.) | 3000 |
| Wymiary | 29 x 7 x 19.8 cm |
| Waga | 1.7 |
| Pozostałe parametry |
|
| Akcesoria w zestawie |
|
| Funkcje |
|
| Zasilanie | Sieciowe |
| Oznaczenia | |
| Kolor | Niebieski |
| Wysyłka | Przedpłata | Płatność gotówką przy odbiorze |
|---|---|---|
| Kurier DPD | 5,00 zł | 10,00 zł |