Wielofunkcyjna latarnia kampingowa
- Źródło światła: 1 x LED
- Wymiary:
198 × 114 × 123 mm
- Waga: 565
- Pełna specyfikacja
Wielofunkcyjna latarnia kempingowa Xiaomi
Ciesz się komfortem. Rozświetl swoje outdoorowe wrażenia.
Latarka kempingowa to prawdziwie wielofunkcyjna latarnia, która oświetla przygody na świeżym powietrzu i w pomieszczeniach.
Inteligentne i zmienne kolorowe oświetlenie
Bogate kolory z kojącymi zmianami, latarnia rzucająca blask świecy podczas pięknych nocy w namiocie oraz delikatne jasne kolory, które dodają ciepła otoczeniu.
Regulacja światła NiteCore Extreme w celu zdefiniowania własnego koloru
Regulowana jasność i temperatura barwowa w celu dostosowania oświetlenia. Swobodnie twórz piękną atmosferę dzięki wygodnemu i miękkiemu światłu.
Inteligentne sterowanie Bluetooth umożliwiające swobodną interakcję z latarnią
Połącz się bezpośrednio z aplikacją Mi Home/Xiaomi Home, aby dowolnie dostosowywać scenariusze i zmieniać kolory
Bezpieczeństwo w nocy. Kompaktowe światło dodatkowe z wieloma funkcjami
Usuń dodatkowe światło i zamień je w latarkę lub latarnię kempingową. Zabierz ze sobą bezpieczeństwo światła, gdziekolwiek się udasz.
Bezprzewodowa trwała luminescencja
Wygodne ładowanie typu C i bateria litowa o dużej pojemności 4800 mAh zapewniająca niezawodne działanie
Stopień ochrony IP54. Konstrukcja odporna na kurz i zachlapania. Chroni przed kurzem i zachlapaniami
Solidna rama zewnętrzna i stopień ochrony IP54, odporność na kurz i zachlapania, chronią Twoje przygody na świeżym powietrzu.
Specyfikacja techniczna
| Producent | XIAOMI |
|---|---|
| Źródło światła | 1 x LED |
| Wymiary | 198 × 114 × 123 mm |
| Waga | 565 |
| Typ | Kempingowa |
| Zasilanie | Bateria |
| Oznaczenia | |
| Klasa szczelności | IP54 |
| Kolor | Biały |
| Data Act | Link |
| Waga | 852 kg |
|---|---|
| Wymiary | 135 x 135 x 170 cm |
| Wysyłka | Przedpłata | Płatność gotówką przy odbiorze |
|---|---|---|
| Kurier DPD | 5,00 zł | 10,00 zł |