Wideodomofon HP2 srebrny
- Komunikacja bezprzewodowa: WiFi
- Liczba klatek na sekundę: 15
- Kąt widzenia przekątna: 146
- Pełna specyfikacja
Bezprzewodowy wizjer do drzwi HP2
Zobacz gości, gdziekolwiek jesteś
Dawno minęły czasy, gdy trzeba było opierać się o mały wizjer, aby dowiedzieć się, kto stoi przed drzwiami wejściowymi. HP2 integruje kompaktową kamerę z wizjerem i ekranem wewnętrznym, dzięki czemu można szybko zobaczyć, co się dzieje - nawet zdalnie przez telefon. HP2 jest zasilana bateryjnie i ma konstrukcję skoncentrowaną na prywatności, zapewniając łatwą instalację, lepszą widoczność i lepszą ochronę w jednym prostym zestawie.
- Podgląd na żywo z dowolnego miejsca
- Kolorowy ekran wewnętrzny o przekątnej 4,3 cala
- Rozdzielczość 1080p
- Szeroki kąt widzenia 146
- Akumulator litowy o pojemności 2200 mAh
- Obsługa Wi-Fi 2,4 GHz
- Łatwa instalacja
- Pasuje do otworów 14-26 mm
Zmień swój wizjer w szerokokątną, ostrą kamerę
Przestań martwić się, że nie widzisz wystarczająco dobrze przez wąski wizjer. Dzięki inteligentnemu obiektywowi HP2 możesz teraz uzyskać znacznie szerszy i wyraźniejszy obraz tego, kto przychodzi i wychodzi. Od twarzy doręczyciela po to, co trzyma w rękach, trudno coś przeoczyć.
- Rozdzielczość 1080p
- Szeroki kąt widzenia 146
- Duża przysłona F1.6
Zaprojektowana, by naturalnie wtapiać się w otoczenie
Oferując dwie opcje kolorystyczne, kompaktowa kamera elegancko komponuje się z drzwiami, nie rzucając się w oczy. Poza usunięciem istniejącego wizjera, nie są wymagane żadne trwałe zmiany ani uszkodzenia drzwi. Może również lepiej chronić Twoją prywatność. Po zamontowaniu HP2 osoby z zewnątrz nie mogą już zaglądać do otworu.
Bezpieczeństwo drzwi wejściowych jest teraz na wyciągnięcie ręki
Niezależnie od tego, czy jesteś na zakupach, czy po prostu jesteś zbyt leniwy, aby wstać z kanapy, po prostu użyj telefonu, aby sprawdzić aktywność w korytarzu. W aplikacji EZVIZ można łatwo załadować wideo na żywo, aby zawsze być na bieżąco.
Podgląd na dużym ekranie, a nie przez mały otwór
Dzięki HP2 nie musisz iść aż do drzwi, zanim dowiesz się, kto puka. Dzięki dużemu 4,3-calowemu kolorowemu ekranowi umieszczonemu bezpośrednio po wewnętrznej stronie drzwi, możesz oglądać transmisje na żywo i bez wysiłku identyfikować odwiedzających nawet z dużej odległości.
Stworzony dla długotrwałego bezpieczeństwa
Aby chronić drzwi i zapewnić poczucie bezpieczeństwa przez całą dobę, HP2 wykorzystuje wbudowaną baterię o stosunkowo długim czasie czuwania, dzięki czemu nie trzeba jej często ładować.
Łatwy i szczelny montaż
HP2 można łatwo zainstalować bez skomplikowanego okablowania lub narzędzi, o ile w drzwiach znajduje się odpowiedni otwór. Podgląd drzwi można uruchomić w mgnieniu oka, zupełnie samodzielnie.
Specyfikacja techniczna
| Producent | EZVIZ |
|---|---|
| Komunikacja bezprzewodowa | WiFi |
| Liczba klatek na sekundę | 15 |
| Kąt widzenia przekątna | 146 |
| Wymiary |
|
| Waga | 190 |
| Pozostałe parametry |
|
| Matryca | 1/3" Progressive Scan CMOS |
| Obiektyw | 2,0 mm @ F1.6 |
| Akcesoria w zestawie |
|
| Tryb nocny | Nie |
| Detekcja ruchu | Nie |
| Wbudowane głośniki | Nie |
| Czytnik kart pamięci | Brak |
| Mikrofon | Nie |
| Zasilanie | Sieciowe |
| Oznaczenia | |
| Kolor | srebrny |
| Waga | 404 kg |
|---|---|
| Wymiary | 90 x 90 x 150 cm |
| Wysyłka | Przedpłata | Płatność gotówką przy odbiorze |
|---|---|---|
| Kurier DPD | 5,00 zł | 10,00 zł |