domofony/videofony
Wideodomofon DS-KIS604-S(C)
- Komunikacja bezprzewodowa: WiFi
- Separator:
Stacja wewnętrzna
- Kąt widzenia poziomy: 124
- Pełna specyfikacja
Status: Brak na stanie
635,02 zł / szt
781,07 zł brutto
| Waga | 1962 kg |
|---|---|
| Wymiary | 150 x 380 x 245 cm |
Specyfikacja techniczna
| Producent | Hikvision |
|---|---|
| Komunikacja bezprzewodowa | WiFi |
| Separator | Stacja wewnętrzna |
| Kąt widzenia poziomy | 124 |
| Kąt widzenia pionowy | 75 |
| Wymiary | 200 × 140 × 15,1 mm |
| Pozostałe parametry |
|
| Wbudowane głośniki | Tak |
| Czytnik kart pamięci | TF |
| Mikrofon | Tak |
| Oznaczenia | |
| Rozdzielczość | 1024 x 600 |
| Klasa szczelności | IP65 |
| Kolor | Szary |
| Data Act | Link |
| Wysyłka | Przedpłata | Płatność gotówką przy odbiorze |
|---|---|---|
| Kurier DPD | 5,00 zł | 10,00 zł |